Addinoli uus mootoriõli loob suure potentsiaali kütuse kokkuhoiuks

Väiksem kütuse- ja õlikulu ning vähem heitgaase on trendid, mis mõjutavad oluliselt mootorite ja heitgaasi järeltöötlussüsteemide tehnoloogia arengut. Neid kõrgeid eesmärke on võimalik saavutada üksnes spetsiaalsete mootoriõlidega.

ADDINOL Economic 016Lisaks rangetele emissiooninõuetele peavad uue generatsiooni mootoriõlid aitama ka saavutada oluliselt suurema kütuse kokkuhoiu. Kütuse- ja õlikuluga seotud nõuded kajastuvad juba aastaid rahvusvahelistes spetsifikatsioonides.

Alates märtsist on lisandunud Addinoli kõrge jõudlusega mootoriõlide valikusse SAE 0W-16 klassi kuuluv väheviskoosne õli  – ADDINOL Economic 016, mis loob tohutu potentsiaali hoida kokku kütust ja vähendada CO2 emissiooni. Tänu suurepärasele voolavusele madalatel temperatuuridel tagab ADDINOL Economic 016 väga hea külmkäivituse ja usaldusväärse määrimise kõikides ekspluatatsioonitingimustes. Mootoriõli sobib eriti hästi kasutamiseks külmas kliimas ja arvukates bensiinimootoriga sõidukites. Seda soovitatakse nt järgmistele automarkidele: Toyota, Lexus, Mazda, Honda, Nissan, Infiniti, Mitsubishi, Subaru, Suzuki jt.