Kris Meeke ja MINI WRC Team ei stardi auto24 Rally Estonial

Sellel nädalavahetusel 15.-16. juulil sõidetaval auto24 Rally Estonial osaleb kokku 131 ekipaaži. Kahjuks ei ole nende hulgas Kris Meeke ja Paul Nagle (Mini John Cooper Works WRC). Autoralli MM-sarjas osaleva MINI meeskonna mittestartimise põhjuseks on Soomes testil toimunud väljasõit.

MINI WRC Team: „Otsus mitte osaleda tuli sellel nädalal peale Soomes testil toimunud avariid. Meeskond taastas küll auto sõidukorda, kuid võeti vastu otsus, et kõige parem on auto tagasi Suurbritanniasse viia, et kahjustused põhjalikult üle vaadata ja auto järgmiseks testiks korralikult ette valmistada. Autol sai viga vedrustus, kuid turvapuur jäi terveks, mistõttu saime jätkata testi. Kris ja meeskond on pettunud, et nad ei saa tulla Eestisse sõitma ja testima enne Soome MM-rallit.“

auto24 Rally Estonia start antakse reedel, 15. juulil kell 15.30 Otepää Tehvandi staadionilt, reedel sõidetakse kolm ja laupäeval kuus kiiruskatset. Pealtvaatajate kava leiab Sportland Magazine ja selle nädala Autolehe vahelt.