Täiendused ADDINOLi autoõlide valikus

Jätkates tööd heitmete vähendamise ja keskkonnakaitse nimel, on autotootja Renault andnud RN17 näol välja uue õlistandardi mootoriõlidele viskoossusklassis SAE 5W-30. Renault RN17 standardile vastavad mootoriõlid sobivad bensiinimootoritele ja Euro 6 diiselmootoritele. Spetsifikatsioon töötati välja turboülelaadimise ja otsesissepritsega bensiinimootoritele (TGDI) ning hõlmab nõudeid bensiini tahmaosakeste filtri (GPF) kaitsele ja spetsiifilisi katseid oksüdatsioonikindluse, kolbide puhtuse ja tahmast tingitud klapimehhanismi kulumise hindamiseks. RN17 asendab spetsifikatsioonid RN0700 ja RN0710 ning ühildub oma eelkäijatega.

MOOTORIÕLID

Renault RN17 standardile vastavad ADDINOLi mootoriõlid

Ilma õige mootoriõlita ei liigu ükski auto

ADDINOL Superior 0530 RN näol lisame oma laia mootoriõlide valikusse täiendava ACEA C3 jõudlusega toote viskoossusklassis SAE 5W-30. ADDINOL Superior 0530 RN hoiab mootori laitmatult puhta, vähendab kütuse- ja õlikulu ning tagab heitgaasi järeltöötlussüsteemide pika tööea.

Oma 4-taktiliste mootorrattaõlide valikut täiendame uue Racing 4T sarjaga, millesse kuulub kaks poolsünteetilist mootoriõli viskoossusklassis SAE 10W-30 ja 15W-50. ADDINOL Racing 4T 10W-30 ja 15W-50 arendati mootorrataste õhk- ja vesijahutusega võimsatele 4-taktilistele mootoritele. Nad garanteerivad märgsiduri tõrgeteta töö ka rasketes tingimustes ning hoolitsevad mootoriosade pika tööea eest, hoides mootori puhtana ja kaitstes seda usaldusväärselt korrosiooni ja kulumise eest.

ADDINOLi mootorrattaõlid täidavad kõige kõrgemaid nõudeid

Veokite jaoks on nüüd saadaval uus mootoriõli ADDINOL Commercial 0530 E6. Tootel on olemas ametlik MAN M 3677 litsents, sobides kasutamiseks MAN-i veoautodes, mis vastavad Euro 2 kuni 6 heitmestandardile. Commercial 0530 E6 on ülimalt kütusesäästlik mootoriõli, mis on spetsiaalselt arendatud moodsaimate heitgaasi järeltöötlussüsteemidega varustatud MAN-i Euro 6 veokimootoritele. Toode paistab silma väga heade külmkäivitusomadustega ja väikse õlikuluga.

TRANSMISSIOONIÕLID

ADDINOL Multi Transmission Fluid sarja täiendasime viskoossusklassidega SAE 75W ja 75W-85. Sõiduautode ja kaubikute sünkroniseeritud manuaalkäigukastide ja ülekandemehhanismide määrimisel on vaja kindlustada võimalikult väikeste kadudega jõu ülekanne mootorilt ratastele. Ühtlasi peavad ülekandeosad olema kindlalt kaitstud kulumise ja korrosiooni eest, et tagada nende pikk tööiga ning hoida hooldus- ja remondikulud võimalikult väiksed. ADDINOL Multi Transmission Fluid tootesari on spetsiaalselt arendatud suurteks koormusteks ja täidab API GL-4+ nõudeid. ADDINOL Multi Transmission Fluid on nüüd saadaval SAE klassides 75W, 75W-80, 75W-85 ja 75W-90. Transmissiooniõli täidab arvukate Euroopa, Aasia ja Ameerika sõidukite nõudeid majanduslikult tasuvaks kasutuseks service-fill valdkonnas.

TÖÖVEDELIKUD

ADDINOL Brake Fluid DOT 4 on glükooleetri baasil valmistatud täissünteetiline DOT 4 tüüpi pidurivedelik. Tõhus manusekomplekt kindlustab suurepärase korrosioonikaitse ja vananemiskindluse, keemilise stabiilsuse ja erakordselt head määrimisomadused. ADDINOLi tootearendusosakond täiustas hiljuti veelgi meie toote koostist. Uuel ADDINOL Brake Fluid DOT 4 pidurivedelikul on oma eelkäijaga võrreldes kõrgem keemis- ja märgkeemispunkt, olles seega ohutum, ning tunduvalt parem töövõime madalatel temperatuuridel. Uut pidurivedelikku võib kasutada kõikjal meie praeguse toote asemel ja lisaks veel arvukatel täiendavatel juhtudel.