ADDINOL esitleb end maailma tippmessil EuroTier/BioEnergy Decentral

13.–16. novembril 2012 toimub Saksamaal Hannoveris BioEnergy Decentral mess. Tegemist on detsentraliseeritud energiavarustuse ekspertide ülemaailmse kohtumispaigaga, kuhu oodatakse üle 140 000 rahvusvahelise külastaja ja üle 650 eksponendi. Sellel suurüritusel esitleb ADDINOL kogu oma kõrge jõudlusega määrdeainete valikut põllumajandustehnikale ja detsentraalseks energiavarustuseks. Üheks messi highlightiks on seejuures ADDINOLi innovaatilised gaasimootoriõlid biogaasijaamadele.

ET2010-133

Samaaegselt toimuval maailma suurimal loomakasvatuse messil EuroTier saab tutvuda moodsaks loomapidamiseks vajalike masinate, töövahendite ja teenustega.

BioEnergy Decentral keskendub tehnoloogilistele arengutele bioenergia ja taastuvenergia sektoris ning detsentraalse energiavarustuse tehnikale. ADDINOL esitleb messil oma kõrge jõudlusega määrdeaineid, mis on spetsiaalselt ette nähtud põllumajandustehnika ja detsentraalse energiavarustuse tarbeks. Jagatakse põhjalikku teavet gaasimootoriõlidest ja nende edukast kasutamisest biogaasijaamades ning prügila-, reovee-, kaevandus- ja maagaasi jõul töötavates seadmetes.

ADDINOL BioEnergy Decentral messil
13. kuni 16. novembril 2012
Hannoveri messilinnak
hall 22, messiboks F20